جمعه 29 تیر 1397
July 20, 2018
گروه «اقتصادی»
سکته در بازار طلای سیاه/ نفت برنت 72 دلار
ایسکا نیوز - 10 ساعت پیش
طلای سیاه امروز با سقوط قیمت ها مواجه شدتا جایی که هر بشکه نفت برنت دریای شمال به ارزش 72 دلار و 32 سنت در بازار جهانی به فروش رسید.
وضعیت هشدار در اقتصاد آمریکا
افکار نیوز - 10 ساعت پیش
بن برنانکی، رئیس اسبق فدرال رزرو آمریکا چراغ زرد وضعیت اقتصادی را روشن کرد. روند غیرمعمول منحنی بازدهی اوراق که فاصله نرخ بازدهی اوراق بلندمدت و کوتاه مدت را نشان می دهد به مدت ۱۰ ماه در حال از دست دادن شیب خود و خطی شدن است.
پروژه های عمرانی شهر در برزخ بی پولی
ایسنا ( خبرگزاری دانشجویان ایران ) - 10 ساعت پیش
بحث پروژه های نیمه تمام شهرداری تهران و نبود اعتبار کافی برای اتمام آنها به داستان غم انگیز این روزهای تهران بدل شده است، همه ما در مسیر ترددمان در شهر حتما با کارگاه های عمرانی و یا سازه های نیمه کاری بزرگ روبرو شده ایم که مدت هاست وضعیت شان بدون کوچکترین...
معدن قروه بزرگترین واحد تولید طلای ایران می شود
خبرگزاری مهر - 10 ساعت پیش
سنندج- وزیر صنعت، معدن و تجارت  گفت: تاپایان امسال ظرفیت تولیدمعدن طلای قروه به ۵ تن می رسد و به بزرگترین واحد تولید طلای ایران تبدیل می شود.
معدن طلای قروه بزرگترین واحد تولید طلای ایران می شود
خبرگزاری مهر - 10 ساعت پیش
سنندج- وزیر صنعت، معدن و تجارت  گفت: تاپایان امسال ظرفیت تولیدمعدن طلای قروه به ۵ تن می رسد و به بزرگترین واحد تولید طلای ایران تبدیل می شود.
راه عبورازشرایط سخت اقتصادی/کردستان عضو کلوپ تولیدکنندگان فولادشد
خبرگزاری مهر - 10 ساعت پیش
سنندج- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از شرایط سخت اقتصادی کشور عبور خواهیم کرد، گفت: مردم نباید از تکان های احتمالی اقتصادی آسیب ببینند.
عبورازشرایط سخت اقتصادی کشور/کردستان جزوکلوپ تولیدکنندگان فولادشد
خبرگزاری مهر - 10 ساعت پیش
سنندج- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از شرایط سخت اقتصادی کشور عبور خواهیم کرد، گفت: مردم نباید از تکان های احتمالی اقتصادی آسیب ببینند.
مظنه اجاره بهای آپارتمان نوساز در تهران
افکار نیوز - 11 ساعت پیش
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
رانت ارز مسافرتی به زودی پایان می یابد/ تعیین ارز مسافرتی براساس نرخ بازار ثانویه
خبرگزاری فارس - 11 ساعت پیش
شنیده ها حاکی است بانک مرکزی در حال بازنگری در پرداخت ارز مسافرتی به نرخ رسمی است و قرار است به زودی تامین این تقاضا براساس نرخ توافقی بازار ثانویه ارزی انجام شود.
نیروگاه 540 مگاواتی در سیستان و بلوچستان ساخته می شود
خبرگزاری ایرنا - 11 ساعت پیش
زاهدان- ایرنا- وزیر نیرو در زاهدان گفت: ساخت نیروگاه 540 مگاواتی حداکثر تا نیمه مردادماه در استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
مسوولانی که زیر سرمای کولر برای گرمازدگان تصمیم می گیرند
خبرگزاری ایرنا - 11 ساعت پیش
پایگاه تحلیلی خبری گلستان 24 با انتشار گزارشی در خصوص قطع مکرر برق در گرم ترین زمان سال از مسوولان خواست اگر توجهی به رفاه مردم ندارند؛ لااقل منافع اقتصادی آنها بویژه تولید کنندگان را در نظر بگیرند.
جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار 7300 میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد
خبرگزاری تسنیم - 11 ساعت پیش
درحالی که تا پایان سال جاری بایستی 10.5 میلیون تن گندم خریداری شود، در 4ماهه نخست سال 5.5 میلیون تن از این محصول به ارزش 7300 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.
وزیر کار: بنده وزیر بیکاران هم هستم
برترین ها - 11 ساعت پیش
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران انقلابی ترین قشر جمهوری اسلامی هستند گفت: اجازه نمی دهیم تحریم به زندگی مردم آسیب برساند، من وزیر کار هستم و باید از کارگران حمایت کنم بنده وزیر بیکاران هم هستم.
روند عملیات اجرایی پتروشیمی دهلران شتاب می گیرد
خبرگزاری ایرنا - 11 ساعت پیش
ایلام-ایرنا- نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی از تسریع عملیات اجرایی پتروشیمی دهلران در اینده خبرداد.
نیروگاه 540 مگاواتی درسیستان وبلوچستان ساخته می شود
خبرگزاری ایرنا - 11 ساعت پیش
زاهدان- ایرنا- وزیر نیرو در زاهدان گفت: ساخت نیروگاه 540 مگاواتی حداکثر تا نیمه مرادماه در استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
مطالباتمان پرداخت شود یک ساله ۵ هزار مگاوات نیروگاه جدید وارد مدار می کنیم / فرصت ۲۰ هزارمگاواتی صادرات برق به همسایگان را از دست ندهیم
خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) - 11 ساعت پیش
علی آبادی با اشاره به آمادگی مپنا برای وارد مدار کردن 5 هزار مگاوات نیروگاه جدید تا سال آینده بیان کرد: این به شرطی است که مطالبات خودمان را بگیریم و از همان محل نیروگاه بسازیم.
تصمیم ارزی غلط دولت چه ربطی به آمریکا دارد
افکار نیوز - 1 روز پیش
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تصمیم ارزی غلط دولت نظام اقتصادی کشور را با چالش روبه رو کرد، گفت: نمی شود همه چیز را به تحریم ها و آمریکا ربط داد.
معاون امور فرودگاهی امام: ارز دولتی همچنان به ایرلاین های داخلی پرداخت می شود
خبرگزاری تسنیم - 1 روز پیش
مدیر امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به این که طی مذاکرات صورت گرفته قرار است ساعت 24 امشب، هواپیمایی آسمان مسافران پرواز لغو شده کیش ایر را به استانبول منتقل کند، گفت: ایرلاین های داخلی مشکلی برای دریافت ارز دولتی ندارند.
کردستان بزرگترین تولیدکننده طلا
افکار نیوز - 1 روز پیش
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید طلای کردستان تا پایان امسال در معدن طلای داشکسن قروه به ۵ تن می رسد و بزرگترین واحد تولید طلای کشور می شود.
بودجه پروژه های نیمه تمام خوزستان تامین می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اهواز- ایرنا- سرپرست امور فرهنگ ،گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه گفت: این سازمان توجه ویژه ای به ظرفیت های خوزستان و تکمیل پروژه های نیمه تمام آن دارد و در سفر روزهای آتی تلاش خواهد شد بودجه پروژه های نیمه تمام خوزستان تامین شود .
تقویت شبکه فروش بیمه سرمد
تابناک - 1 روز پیش
۱۱۰ هزار واحد تولیدی و صنعتی کشور در سال جاری نوسازی می شود
خبرگزاری مهر - 1 روز پیش
تبریز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی دیگر از اهداف و برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری نوسازی ۱۱۰ هزار واحد صنعتی و تولیدی در کشور است.
۱۱۰ هزار واحد تولیدی و صنعتی کشور در سالجاری نوسازی می شود
خبرگزاری مهر - 1 روز پیش
تبریز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی دیگر از اهداف و برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالجاری نوسازی ۱۱۰ هزار واحد صنعتی و تولیدی در کشور است.
گمرک: هر مسافر فقط می تواند یک گوشی وارد کند
برترین ها - 1 روز پیش
گمرک ایران در بخشنامه ای اعلام کرد: واردات بیش از یک گوشی تلفن همراه، از سوی مسافران ممنوع است.
همه کشورها اراده لازم را برای مقابله با آمریکا ندارند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
مسکو - ایرنا - نماینده روسیه در اوپک با ابراز تاسف از تصمیم احتمالی شرکت های ژاپنی برای توقف خرید نفت از ایران اعلام کرد که همه کشورها اراده سیاسی لازم را برای مقابله با آمریکا ندارند.
وزیر صنعت: ورود ۱۳۳۹ قلم کالا به کشور ممنوع شد
افکار نیوز - 1 روز پیش
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ورود یک هزار و ۳۳۹ قلم کالا به کشور ممنوع شده و بایستی از بازار صیانت شود.
ارز دولتی نرسید؛ پرواز تهران-استانبول لغو شد
برترین ها - 1 روز پیش
مدیر روابط عمومی کیش ایر از بروز مشکل برای پروازهای این شرکت به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی از سوی بانک مرکزی خبر داد و گفت: در صورت عدم تخصیص ارز دولتی به کیش ایر از سوی بانک مرکزی زمینگیری هواپیمای این شرکت قابل پیش بینی است.
339 چاه غیرمجاز آب روستایی ارومیه را تهدید می کند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: 339 حلقه چاه غیرمجاز در مجاورت چاه های شرب روستایی این شهرستان قرار گرفته و آب روستایی این منطقه را تهدید می کند.
وزش باد شدید در شمال شرق و شرق کشور
تابناک - 1 روز پیش
در سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، کرمان، شرق هرمزگان و ارتفاعات زاگرس جنوبی در استان فارس، رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.
تمدید مهلت ثبت سفارش بدون انتقال ارز
تابناک - 1 روز پیش
بر اساس اعلام سامانه جامع تجارت، مهلت ثبت سفارش بدون انتقال ارز از محل بارنامه های پیش از ۲۳ فروردین ۹۷ مجددا تمدید شد.
مردم با ایستادگی توطئه دشمنان را خنثی کنند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم می توانند با ایستادگی و مقاومت به جای یاس و ناامیدی، ثبات و آرامش به جامعه ببخشند و توطئه دشمنان را خنثی کنند.
۳۴ کانتینر سوخت قاچاق در بندر شهیدرجایی کشف شد
تابناک - 1 روز پیش
معاون صادرات و ترانزیت گمرک شهید رجایی بندرعباس از کشف ۳۴ کانتینر سوخت قاچاق در بندر شهید رجایی با همکاری ماموران گمرک و یگان حفاظت مجتمع بندری شهید رجایی خبر داد.
تضعیف یوآن در بازارهای خارج از چین
تابناک - 1 روز پیش
درحالی که انتشار درآمدهای خوب شرکت های وال استریت،حال و هوای سرمایه گذاران جهان را بهبود بخشید،سهام آسیایی رشد کردند؛اما نگرانی های جنگ تجاری قیمت یوآن را در بازارهای خارج از چین تضعیف کرد.
صدور پروانه برای واحدهای تولیدی نشانه پویایی برای توسعه است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صدور پروانه بهره برداری برای پنج هزار و 860 واحد تولیدی در کشور نشان از پویایی برای توسعه با وجود همه مشکلات اقتصادی دارد.
وزیر تعاون: عملکرد ترامپ موجب سعادت جامعه ایرانی می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
تبریز- ایرنا - وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از ترامپ به مثابه خوشبختی جامعه ایران و فرصت های بزرگ برای کشور یاد کرد و گفت: رفتار و عملکرد وی علیه جمهوری اسلامی موجب سعادت ما خواهد شد .
وزیر ارتباطات از سد تنظیمی مارد در خرمشهر بازدید کرد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
آبادان - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر پنجشنبه از سد تنظمی مارد که تامین کننده آب نخلستان های آبادان و خرمشهر است بازدید کرد.
پیوندهایمان با ایران، ارتباطی با طرف ثالث ندارد
تابناک - 1 روز پیش
وزیر مشاور در امور خارجی هند در پاسخ به سوالی درباره تاثیر تنش های واشنگتن و تهران بر دهلی نو گفت که هند روابط و پیوندهای مستقلی با ایران دارد.
مردم با پمپاژ قطعیت ثبات و آرامش را به جامعه ببخشند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم می توانند با پمپاژ قطعیت به جای روحیه یاس و نا امیدی، ثبات و آرامش را به جامعه ببخشند و توطئه های دشمنان را علیه این کشور خنثی کنند.
شوری و بیابان زایی نتایج برداشت های بی رویه از منابع آبی است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
گرگان - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از کاهش تراز آب های زیرزمینی سفره کم عمق استان نسبت به سال آبی گذشته به میزان 50سانتیمتر خبر داد و گفت: شوری آب و بیابان زایی از نتایج برداشت های بی رویه از منابع آبی است.
پروازی که به دلیل ارز دولتی لغو شد
افکار نیوز - 1 روز پیش
اسدی اظهار کرد: پرواز های کیش ایر به دلیل غیر عملیاتی شدن چند فروند از هواپیما های این شرکت ناشی از عدم تخصیص ارز دولتی از طرف بانک مرکزی و بروز مشکلات فنی طی یک ماه گذشته با تاخیرات زیاد مواجه شده است.
استاندار خراسان رضوی از عدم جذب تسهیلات اشتغال انتقاد کرد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: دولت برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی روستایی تسهیلات ارزان قیمت بسیار اختصاص داده اما طرح و پروژه لازم برای جذب این تسهیلات وجود ندارد.
سیاست گذاری های اقتصادی با مشارکت بخش خصوصی اثر گذار می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
تبریز- ایرنا - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه راه عبور از شرایط سخت کنونی انسجام و ارتباط تصمیم گیران و صنعتگران است، گفت: برای حرکت صحیح باید در تصمیم گیری ها از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود.
50 درصد مبلغ گندم کاران پرداخت شده است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت با بیان اینکه تاکنون یک هزار و 130 میلیارد ریال لیست گندم خریداری شده از کشاورزان به بانک ها اعلام شده گفت: 50درصد این مبلغ به کشاورزان پرداخت شده است.
سنگ مرمر قروه را تمام جهان می شناسند/افزایش زنجیره فولاد در کشور
خبرگزاری مهر - 1 روز پیش
قروه- وزیر صنعت، معدن و تجارت از بهره برداری بیش از ۱۱۰ میلیون تن فولاد در کنار وجود یکی از بزرگترین معادن طلای کشور در قروه خبر داد و سنگ مرمر این شهرستان را یک برند جهانی دانست.
نخستین تولیدات نهال گواهی شده در کشور رونمایی شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
کاشان- ایرنا- آئین رونمایی و نشان گذاری نخستین تولیدات نهال گواهی شده کشور با حضور وزیر جهاد کشاورزی در زواره اردستان برگزار شد.
تسهیلات با نرخ 6درصد به روستاییان پرداخت می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اردبیل - ایرنا- فرماندار نیر گفت: طرح حمایت از اشتغال پایدار روستایی با تسهیلات ارزان قیمت و نرخ سود 6 درصدی در مناطق محروم اجرا و دولت از سرمایه گذاران در روستاها حمایت می کند.
ربیعی: دشمنان درصدد تضعیف عقبه خدمات دولت هستند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
تبریز- ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دشمنان درصدد تضعیف عقبه فعالیت مثبت دولت هستند و در تلاشند تا با بزرگ نمایی مشکلات صنفی برای کشور ایجاد مشکل کنند.
حجتی: همه باید کمک کنیم که نرخ مرغ افزایش یابد
افکار نیوز - 1 روز پیش
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این مطلب که در دستور کار است که قیمت مرغ افزایش پیدا کند، اعلام کرد: قیمت مرغ در ایران ارزان ترین قیمت را در سطح جهان است.
اراضی جدید پایاب سد خداآفرین و عمارت واگذار می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اردبیل - ایرنا- فرماندار پارس آباد گفت: 13700 هکتار از زمین کشاورزی جدید در پایاب سد خداآفرین و سد عمارت به زارعان این شهرستان واگذار خواهد شد.
تکمیل راه ابهر- قیدار مهمترین درخواست مردم شهرستان ابهر است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
زنجان - ایرنا - فرماندار ابهر گفت: تکمیل راه ابهر- قیدار مهمترین و اصلی ترین درخواست مردم از طریق خط 111 طرح سامد است.
سه طرح آبرسانی در سیستان وبلوچستان افتتاح و کلنگ زنی شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
زاهدان - ایرنا- 2 طرح آبرسانی شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان امروز /پنجشنبه/ به طور همزمان در مراسمی در زاهدان با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی و یک طرح نیز به بهره برداری رسید.
عملیات اجرایی طرح گاز رسانی به دهستان شیرکوه تفت‎ آغاز شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
یزد - ایرنا- عملیات اجرایی طرح انتقال گاز به روستاهای ده بالا و طزرجان دهستان شیرکوه شهرستان تفت‎ امروز پنجشنبه با حضور تعدادی از مسئولان محلی و استان یزد آغاز شد.
استاندار: بیکاری در کردستان پارسال 1.5 درصد کاهش یافت
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: بیکاری در این استان با سرمایه گذاری و توجه ویژه دولت تدبیر و امید در سال 96 نسبت به سال قبل آن، 1.5 درصد کاهش یافته است.
620 واحد مسکونی تحویل مددجویان زلزله زده کرمانشاهی شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه گفت: تاکنون با همراهی مددجویان این نهاد در مناطق زلزله زده استان، 620 واحد مسکونی آماده و تحویل آن ها شده است.
جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز
تابناک - 1 روز پیش
بازار سکه در آخرین روز هفته نیز در مسیر افزایشی حرکت کرد و در نهایت شاهد حضور دوباره بهای سکه تمام طرح جدید در کانال تاریخی ۳ میلیون تومانی باشد. این روند در حالی اتفاق افتاده است که همچنان بازار تشنه تزریق سکه های پیش فروش شده با موعد تحویل سه ماهه می باش...
دولت هزینه مفت خوارگی را افزایش دهد/ شبه دولتی ها شیره جان ملت را می مکند/ دولت در تسخیر رباخواران نباشد
خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) - 1 روز پیش
استاد دانشگاه علامه معتقد است که در تجربه های موفق دولت باید هزینه مفت خوارگی را افزایش دهد تا استعدادها به سمت تولید سوق یابند.
طرح های هادی روانسر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان روانسر گفت: اجرای 2 طرح هادی در روستاهای زالوآب و نهرابی بخش مرکزی این شهرستان با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
وزارت امور خارجه پیگیر حقآبه سیستان است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
زاهدان - ایرنا - وزیر نیرو در سفر به سیستان و بلوچستان گفت: وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه مسئول از طریق کانال های دیپلماتیک پیگیر حقآبه سیستان از رودخانه هیرمند است.
استمهال 2 ساله وام های کشاورزی مصوبه قطعی دولت است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
کاشان- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: استمهال وام های کشاورزی به مدت 2 سال مصوبه قطعی دولت است و اگر بانکی تخلف کند با آن برخورد خواهد شد.
گران ترین خانه های دبی چه قدر می ارزند؟
برترین ها - 1 روز پیش
گران ترین خانه معامله شده بندر دوبی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، ارزشی معادل ۴۳ میلیون درهم داشته است.
2 طرح آبیاری تحت فشار در شوط به بهره برداری رسید
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شوط گفت: 2 طرح آبیاری تحت فشار با 6 میلیارد و 250 میلیون ریال سرمایه گذاری به صورت مشارکتی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
توسعه ناوگان ریلی به کاهش نرخ بیکاری در گرمسار می انجامد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سمنان- ایرنا- فرماندار گرمسار گفت: توسعه ناوگان ریلی علاوه بر رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری باعث افزایش جمعیت در این شهرستان می شود.
10 میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سمنان- ایرنا- مدیر بورس منطقه سمنان گفت: 10 میلیون سهم به ارزش 20 میلیارد ریال در بورس سمنان معامله شد.
معاون سازمان برنامه و بودجه به خوزستان سفر می کند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اهواز-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: ' سعید نمکی ' معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه به همراه یک هیات هشت نفره متشکل از پنج رییس امور و سه مشاور جمعه شب (29 تیرماه) به خوزستان سفر می کند.
نامه نگاری برخی بانکها با شعب برای ارز مسافرتی
خبرگزاری مهر - 1 روز پیش
برخی بانکها با ارسال نامه های آنی با شعب خود، اختصاص ارز مسافرتی به متقاضیان را از ٣٠تیرماه متوقف کردند.
وزیر کشاورزی خبرداد:موافقت دولت با استمهال بازپرداخت وام کشاورزان خسارت دیده
ایسنا ( خبرگزاری دانشجویان ایران ) - 1 روز پیش
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به خسارت های خشکسالی در کشور، گفت: براساس مصوبه دولت با استمهال بازپرداخت وام کشاورزان خسارت دیده خشکسالی موافقت شد.
توسعه زیرساخت های ارتباطی برای کنترل بحران ها ضروری است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اهواز-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: در کشورهای پیشرفته، توسعه زیرساخت ها در بخش ارتباطات و فناوری همواره در اولویت بوده و ما نیز باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم.
حجتی:افزایش قیمت مرغ در دستور کار است
ایسنا ( خبرگزاری دانشجویان ایران ) - 1 روز پیش
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این مطلب که در دستور کار است که قیمت مرغ افزایش پیدا کند، اعلام کرد: قیمت مرغ در ایران ارزان ترین قیمت را در سطح جهان است.
حجتی: قیمت مرغ در ایران ارزان ترین در جهان است
برترین ها - 1 روز پیش
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این مطلب که در دستور کار است که قیمت مرغ افزایش پیدا کند، اعلام کرد: قیمت مرغ در ایران ارزان ترین قیمت را در سطح جهان است.
همت ویژه دولت برای تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - برخی صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی مشکل دار کردستان همزمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به این استان، خواستار اقدام ویژه دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلاتشان شدند تا همت خاص دولتمردان را برای تسهیل و رفع موانع تولید نظاره گر باشند.
رفع بیکاری خواست نمایندگان کردستان از وزیر صنعت بود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - مهمترین خواست نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت، معدن و تجارت رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال جدید است.
تقویت خطوط مخابراتی از نیازهای ضروری شهرها است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اهواز-ایرنا- نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت:توسعه متوازن و تقویت خطوط مخابراتی از ضرورت های شهرهای کم برخوردار است.
عدم تخصیص ارز دولتی کیش ایر را با مشکل مواجه کرد/ پرواز تهران-استانبول لغو شد
خبرگزاری تسنیم - 1 روز پیش
مدیر روابط عمومی کیش ایر از بروز مشکل برای پروازهای این شرکت به دلیل عدم تخصیص ارز دولتی از سوی بانک مرکزی خبر داد و گفت: در صورت عدم تخصیص ارز دولتی به کیش ایر از سوی بانک مرکزی زمینگیری هواپیمای این شرکت قابل پیش بینی است.
هدفگذاری جابه جایی ریلی زائران پاکستانی / سهم ۴۰درصدی ریل در یک میلیارد سفر حومه ای تهران
خبرگزاری فارس - 1 روز پیش
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در شهرهای بزرگ باید حداقل ۴۰ درصد جابه جایی مسافر از طریق ناوگان ریلی انجام شود، گفت: هر سال یک میلیارد سفر حومه ای در تهران صورت می گیرد که از این میزان تنها ۴۰ درصد از طریق خطوط ریلی انجام می شود.
25 هزار دار قالی در خراسان جنوبی برپاست
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تعداد 25 هزار دار قالی شناسایی شده در استان داریم که بیانگر اهمیت فرش دستباف در خراسان جنوبی است.
سیاست وزارت جهاد کشاورزی پشتیبانی همه جانبه از کشاورزان
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
اصفهان-ایرنا- وزیرجهاد کشاورزی گفت: سیاست وزارت جهاد کشاورزی پشتیبانی همه جانبه از کشاورزان از تامین نهاده های تولید تا مرحله خرید است.
واردات بیش از یک گوشی از سوی مسافران ممنوع است
خبرگزاری مهر - 1 روز پیش
گمرک ایران در بخشنامه ای اعلام کرد: واردات بیش از یک گوشی تلفن همراه، از سوس مسافران ممنوع است.
کاهش قیمت نفت با رسیدن تولید نفت آمریکا به ۱۱ میلیون بشکه در روز
تابناک - 1 روز پیش
در روز پنجشنبه، قیمت نفت نسبت به قیمت بسته شده در روز گذشته کاهش یافت. دلایل کاهش قیمت نفت در روز جاری، انتشار آمارهای رسمی از افزایش موجودی نفت آمریکا و رسیدن میزان تولید نفت این کشور به بالاترین سطح خود، و همچنین افزایش تولید صادر کنندگان اصلی نفت عنوان ...
طبس پایلوت فرش دستباف ایرانی می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
بیرجند - ایرنا - رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: در نظر داریم شهرستان طبس را با کمک مسئولان محلی به عنوان پایلوت در موضوع فرش دستباف ایرانی قرار دهیم.
ارزانترین ارز به صنعت طیور اختصاص یافته است/محصولات کشاورزی کم آب با عملکرد بالا باید تولید کنیم
خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) - 1 روز پیش
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد:دولت ارزانترین ارز را در اختیار صنعت طیور قرار داده است و در تامین آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.
وزیر تعاون:اختصاص وام به تنهایی منجر به اشتغالزایی نمی شود
ایسنا ( خبرگزاری دانشجویان ایران ) - 1 روز پیش
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که اختصاص وام به تنهایی منجر به اشتغالزایی نمی شود، گفت: باید سیاست هایی را در پیش بگیریم که اشتغالزایی را به دنبال داشته باشد.
تعریض جاده های اورامانات از اولویتهای اداره راه است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: تعریض ، بهسازی و ایمن سازی جاده بیاشوش – جوانرود ، جوانرود - ثلاث باباجانی و جاده شیخ صله به طول 112 کیلومتر از مهمترین اولویت های این اداره کل است.
برخی از شیوه های شهری نیازمند تغییر هستند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
قزوین-ایرنا-سرپرست دفتر ارزیابی های اقتصادی و مدیریت بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: برخی از شیوه های شهری به جهت رفع مواردی مانند آلودگی ها، خودرو محوری، ترافیک و سرانه پایین پیاده روی که ما را با چالش روبرو کرده نیازمند تغییرات اساسی هستند.
واحدهای تولیدی کردستان از محصولات پتروشیمی استان محرومند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان گفت: با وجود اینکه پتروشیمی استان راه اندازی و وارد مدار تولید شده است اما واحدهای استان که مواد اولیه تولید آنها وابسته به پتروشیمی بوده قادر به خرید پلی اتیلن سبک از آن نیستند.
جهرمی: اعتماد مردم به پیام رسان داخلی خوب بود
برترین ها - 1 روز پیش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اعتماد به پیام رسان های داخلی نیازمند زمان و وضع برخی قوانین و مقررات است، گفت: گزاره ای که گفته می شود پیام رسان های داخلی مورد استقبال مردم قرار نگرفته اند را به صورت مطلق و صددرصدی قبول ندارم.
خوش حسابی دولت،کام کلزاکاران مازندران را شیرین کرد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
ساری - ایرنا - در حالی که قیمت تضمینی خرید دانه روغنی کلزا امسال با تاخیر و همزمان با فصل برداشت اعلام شد، اما خوش حسابی دولت در پرداخت 90درصد مطالبات کشاورزان کلزاکار مازندران، توانست کام آنها را شیرین کند.
اعتماد مردم به پیام رسان های داخلی خوب بوده است
ایسنا ( خبرگزاری دانشجویان ایران ) - 1 روز پیش
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اعتماد به پیام رسان های داخلی نیازمند زمان و وضع برخی قوانین و مقررات است، گفت: گزاره ای که گفته می شود پیام رسان های داخلی مورد استقبال مردم قرار نگرفته اند را به صورت مطلق و صددرصدی قبول ندارم.
شرکت «سوراستال روس» صادرات فولاد به ایران را متوقف کرد
خبرگزاری فارس - 1 روز پیش
رویترز اعلام کرد: شرکت سوراستال بزرگترین شرکت تولید کننده فولاد در روسیه، صادرات فولاد به ایران را متوقف کرد. تاجران می گویند این اقدام تحت تهدیدهای تحریمی آمریکا صورت گرفته است.
اعتبارات متوازن کهگیلویه و بویراحمد 2800 میلیارد ریال است
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات متوازن امسال این استان 2 هزار و 800 میلیارد ریال است که در نشست آینده شورای برنامه ریزی و توسعه استان بین دستگاه های اجرایی توزیع می شود.
وزارت صنعت با همکاری دانشگاهیان 180 شهرک را عارضه یابی می کند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مشکلات متعددی گریبانگیر واحدهای تولیدی است، گفت که این وزارتخانه با همکاری اساتید دانشگاه، عارضه یابی واحدهای تولیدی و صنعتی در 180 شهرک صنعتی کشور را انجام می دهد.
وزارت صنعت عارضه یابی در 180 شهرک صنعتی را انجام می دهد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
سنندج - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مشکلات متعددی گریبانگیر واحدهای تولیدی است، گفت: این وزارتخانه در کنار همکاری اساتید دانشگاهی، عارضه یابی واحدهای تولیدی و صنعتی در 180 شهرک صنعتی کشور را انجام می دهد.
مشکلی برای تامین ارز بخش تولید خراسان رضوی وجود ندارد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: با تدابیر اندیشیده شده مشکلی برای تامین ارز مورد نیاز واحد های تولیدی این استان وجود ندارد.
توزیع ارز مسافری متوقف شد
خبرگزاری تسنیم - 1 روز پیش
بر اساس نامه داخلی بانک سامان فروش ارز مسافری ازتاریخ 30 تیرماه در شعب این بانک متوقف خواهد شد.
نظارت بر توزیع و قیمت کالا در گلستان بیشتر می شود
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
گنبدکاووس - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از اجرای طرح ویژه نظارتی بر توزیع و قیمت کالا بویژه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم در این استان خبر داد.
اتحادیه اروپا از شرکت های ایتالیایی درایران محافظت می کند
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
رم - ایرنا - 'ایزابلا دمونته' نماینده حزب دموکراتیک ایتالیا در پارلمان اروپا گفت: اتحادیه اروپا از شرکت های فعال این قاره در ایران در قبال پیامدهای بالقوه بازگشت تحریم های آمریکایی، محافظت می کند.
بیش از 2 هزار پروانه تولید گیاهان دارویی در کشور صادر شد
خبرگزاری ایرنا - 1 روز پیش
آستارا - ایرنا - دبیر انجمن تولیدکنندگان داروها و فرآورده های گیاهان دارویی گفت: 2 هزار و 416 فقره پروانه تولید گیاهان دارویی در کشور، با هدف تجاری سازی آن صادر شده است.
افزایش ذخایر نفت ایران در سواحل به 33 میلیون بشکه/رشد 3.2 میلیون بشکه در ماه ژوئن
خبرگزاری فارس - 1 روز پیش
مؤسسه تحقیقات انرژی کی روس اعلام کرد: ذخایر نفت ایران در ماه ژوئن در سواحل با 3.2 میلیون بشکه افزایش به 33 میلیون بشکه رسید.
درخواست شریعتمداری از بانک مرکزی برای سومین بار
برترین ها - 1 روز پیش
وزیر صنعت برای بار سوم از بانک مرکزی خواست اسامی افراد و شرکت هایی که به آن ها ارز دولتی تخصیص یافته انتشار یابد.
درخواست شریعتمداری از بانک مرکزی برای بارِ سوم
برترین ها - 1 روز پیش
وزیر صنعت برای بار سوم از بانک مرکزی خواست اسامی افراد و شرکت هایی که به آن ها ارز دولتی تخصیص یافته انتشار یابد.